Kontakt​

Tag kontakt til os via vores kontaktformular til højre.

​CVR:16126888

Oversigt over vores ledelse:

Bestyrelsen

Udvalgsformænd​

Udfyld formularen, og vi kan begynde vores korrespondance​

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Bestyrelsen

​Formand:

Sanni Nielsen

Mail

Tlf.: 29 80 79 49

Britt Skougaard

(Kontaktperson for beachudvalget, aktivitetsudvalget og turneringsudvalget)

E-mail: Mail

Sonny Møller
(Kontaktperson for mixholdet)

Mail
Tlf.: 30 79 06 28

Frank Hvid Petersen

(Kontaktperson for herreholdene)

E-mail: Mail

Lisbeth Larsen

(Kontaktperson for dameholdet)
Mail
Tlf.: 22 47 89 79

Thomas Krogh
(Kontaktperson for ungdomsudvalget)

Mail

Tlf.: 30 75 25 57

Sidsel Kremmer Andersen

(Kontaktperson for dameholdet)

Mail

Kasser
E-mail: Kasser@himmelevvk.dk

Udvalgsformænd

Ungdomsudvalg v/ Thomas Krogh

E-mail: ​Ungdom@himmelevvk.dk

Tlf: 30 75 25 57

Webmaster
E-mail: webmaster@himmelevvk.dk

Festivaludvalg v/ Niels Kristensen
E-mail: Festival@himmelevvk.dk
Tlf.: 24 84 39 74

Beachudvalget v/ Anders Skougaard
E-mail: Beach@himmelevvk.dk

Aktivitetsudvalget v/ Lisbeth Larsen

E-mail: aktivitetsudvalg@himmelevvk.dk

Tlf.: 22 47 89 79

Turneringsudvalget v/ Christian Kierkegaard

E-mail​: Turnering@himmelevvk.dk

Tlf. 51 31 90 91

Button example​

Button example​