Kontakt

Tag kontakt til os via vores kontaktformular til højre.

Oversigt over vores ledelse:
Bestyrelsen
Udvalgsformænd

Bestyrelsen

Formand:
Lisbeth Larsen
(Kontaktperson for dameholdene)

E-mail:
Formand@himmelevvk.dk
Tlf: 22 47 89 79

Næstformand:
Sanni Nielsen
(Kontaktperson for kommunikationsudvalget)

E-mail: Sanni.nielsen89@gmail.com
Tlf: 29 80 79 49

Sonny Møller
(Kontaktperson for mixholdet og aktivitetsudvalget)

E-mail: Sonny.mller@gmail.com
Tlf: 30 79 06 28

Nicolaj Bjerg Pedersen
(Kontaktperson for festivaludvalget og turneringsudvalget)

E-mail: nicolaj_bjerg@hotmail.com
Tlf: 60 12 93 75

Marianne Scmidt
(Kontaktperson for Beachudvalget)

E-mail: marianneschmidt@mail.dk
Tlf: 23 61 90 16

Thomas Krogh
(Kontaktperson for ungdomsudvalget)

E-mail: tnkr@novonordisk.com
Tlf: 30 75 25 57

Alexander Lykke Hansen
(Kontaktperson for Herreholdene)

E-mail: alexlykkehansen@gmail.com
Tlf: 30 20 29 49

Kasser
E-mail: Kasser@himmelevvk.dk

Udvalgsformænd

Ungdomsudvalget v/ Signe Nielsen
E-mail:
Ungdom@himmelevvk.dk
Tlf: 51 22 30 53

Kommunikationsudvalget v/ Britt Zoëga Skougaard
Kommunikationsudvalgsformand
E-mail:
kommunikation@himmelevvk.dk

Turneringsudvalg/Festivaludvalg v/ Niels Kristensen
E-mail:
Turnering@himmelevvk.dk
Festival@himmelevvk.dk
Tlf: 24 84 39 74

Beachudvalget v/ Anders Skougaard
E-mail:
Beach@himmelevvk.dk

Aktivitetsudvalget v /Sonny Møller
E-mail:
Aktivitetsudvalg@himmelevvk.dk
Tlf: 30 79 06 28

Webmaster
E-mail:
webmaster@himmelevvk.dk

Ved fortsat at bruge webstedet, accepterer du brugen af cookies. mere information

Cookieindstillingerne på denne hjemmeside er indstillet til "tillad cookies" for at give dig den bedste oplevelse muligt. Hvis du fortsætter med at bruge denne hjemmeside uden at ændre dine cookie-indstillinger, eller klikker på "Accepter" nedenfor, så giver du samtykke til dette.

Close